Aquest lloc web utilitza cookies per recopilar informació estadística sobre la navegació dels usuaris i millorar els seus serveis amb les seves preferències, generades a partir de les seves pautes de navegació. Pots canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra Política de cookies.

Blog

Dinàmics obté la certificació ISO 9001

Dinàmics obté la certificació ISO 9001

Dinàmics ha obtingut recentment la certificació ISO 9001, que acredita el sistema de gestió de qualitat de la nostra escola.

Concretament, el segell de qualitat és aplicable al disseny, desenvolupament i realització de cursos de formació ocupacional i contínua en l’àmbit de l’esport, el lleure i la salut.

Per tant, la ISO 9001 avala Dinàmics com a escola de formacions subvencionades pel Servei Català d’Ocupació i del Consorci per la Formació Contínua de Catalunya.

A més, també acredita la qualitat de la nostra escola en el disseny, organizació i impartició de la resta de formacions oficials i privades que realitzem tant a títol propi com a petició d’ajuntaments, entitats esportives i d’altres.

Actualment Dinàmics compta amb una àmplia oferta de cursos d’educació en el lleure (titulacions oficials de la Direcció General de Joventut), socorrisme, primers auxilis, habilitats personals i salut, entre d’altres.

5/5 - (1 vote)

Articles Relacionats